7 rzeczy, które zyskujesz dzięki profesjonalnej stronie www!

27 września 2022

7 rzeczy, które zyskujesz dzięki profesjonalnej stronie www!

Zwykło się mówić, że jeśli czegoś nie ma w Google, to nie istnieje. I w pewnym sensie jest to prawdą. Niestety wielu właścicieli firm nadal jest tego zupełnie nieświadomych.           

Czy wiesz, że blisko 17 mln Polaków ma już dostęp do internetu i codziennie poszukuje za jego pomocą informacji o produktach i usługach różnych firm? Co więcej, badania wykazały, że blisko 95% firm aktywnie korzysta z internetu w celach biznesowych, a dla jednej czwartej mikroprzedsiębiorstw internet jest głównym kanałem zbytu.

Nie da się ukryć, że na chwilę obecną internet to jedno z najskuteczniejszych miejsc na pozyskiwanie nowych klientów, niezależnie czy prowadzisz ogólnokrajowy biznes, czy małą, lokalną firmę.

 1. Doskonały kanał do pozyskiwania nowych klientów

  Jak wspomniano powyżej ponad 17 mln Polaków aktywnie korzystna z internetu. Mogą stać się Twoimi klientami!
   
 2. Sprzedaż, sprzedaż i jeszcze raz sprzedaż!

  Zwiększenie przychodów. Dzięki własnej stronie WWW możesz nie tylko pozyskać nowych klientów dla swojej firmy i tym samym zwiększyć jej obroty. Możesz równie dobrze wykorzystać internet jako nowy, bezpośredni kanał dystrybucji swoich produktów czy usług. Właśnie za pomocą strony internetowej, na której klienci mogliby takie produkty czy usługi kupować.
   
 3. Dostęp do Twojej oferty 24 h na dobę

  Nawet jeśli biuro firmy otwierasz rano i zamykasz po południu, to Twoja stron WWW nie przestaje pracować na Twoją korzyść, udostępniając informacje o Twojej ofercie, w miejscu i czasie dogodnym dla Twoich klientów!
   
 4. Oszczędności

  Strona w internecie pozwala szczegółowo przedstawić Twoją ofertę i informacje o firmie, bez konieczności drukowania broszur informacyjnych czy wizytówek lub też kosztownych kontaktów bezpośrednich. Co więcej, dzięki zamieszczeniu na stronie informacji np. z zakresu pomocy technicznej dotyczącej sprzedawanych przez siebie produktów czy usług, skutecznie odciążysz siebie i swoją linię telefoniczną, dzięki czemu będziesz w stanie skupić się na tym, co naprawdę ważne, a więc na pozyskiwaniu nowych klientów.
   
 5. Najważniejsze – komunikacja!

  Dzięki możliwości samodzielnej edycji treści na swojej stronie, zawsze przekazujesz swoim klientom najbardziej aktualne informacje o nowościach i promocjach w Twojej ofercie.
   
 6. TNIEMY KOSZTY!

  Dzięki własnej stronie WWW masz dostęp do promocji w wyszukiwarce Google czy za pomocą email marketingu, a więc wykorzystujesz najbardziej efektywne (stosunek ceny do wyników) metody promocji, jakie są obecnie dostępne na rynku.
   
 7. Po prostu ! Wizerunek.

  Profesjonalnie zbudowana strona internetowa buduje profesjonalny wizerunek firmy.

Skontaktuj się z nami